MVC mesta Martin

24. 11. 2016

Na poslednom turnaji judisti z Lokomotívy

v Martine – zlatí.

Na poslednej Medzinárodnej Veľkej cene v roku 2016 - mesta Martin (19.11.2016) sa dvaja judisti z nášho oddielu umiestnili na zlatých priečkach.

Natália Gažiová vo váhe do 32 kg si vybojovala zlatú medailu v kategórii mladších žiačok. Natália aj napriek silnému obsadeniu váhy si udržala svoju neporaziteľnosť, vo finále porazila úradujúcu Majsterku Českej republiky.

Lukáš Kóoš vo váhe do 55 kg dosiahol zlaté umiestnenie v kategórii mladších žiakov. Lukáš vo všetkých svojich zápasoch zvíťazil.

Výbor Lokomotívy Judo RS ďakuje obom judistom za vzorné reprezentovanie, nielen oddielu, ale aj mesta Rimavská Sobota a aj Základných škôl, ktoré judisti navštevujú.

Do Martina sprevádzali judistov tréneri Gaži a Babicová.

Za podporu oddielu Lokomotíva Judo RS ďakujeme Mestu Rimavská Sobota, firme TONI s.r.o. (požiarna ochrana) - p. Igor Tonhajzer, Kvety Henrieta Mišuráková, Ing. Andrik Ludwig a ZŠ Š. M. Daxnera - Mgr. Peter Černý na sídlisku Západ.