GRAND PRIX Ostrava

10. 3. 2017

Ostrava 2017

V novej atletickej hale na ôsmych tatami sa v dňoch 25. - 26.2.2017 konalo Grand Prix Ostrava 2017.

Za účasti 1055 pretekárov zo 7 štátov EU, 127 oddielov sa Lokomotíva RS umiestnila na 5. mieste v hodnotení klubov mladších žiačok.

Mladšia žiačka Natália Gažiová štartovala vo váhe do 32 kg, kde bolo až 18 pretekárok. V tejto silnej konkurencii nenašla premožiteľku a získala zlaté umiestnenie.

V prvom zápase zdolala češku Rešetkovú, v druhom zápase natrafila na reprezentantku z Čiech Královú. V semifinále porazila obávanú poľskú judistku Sawicku a tým sa dostala do bojov o zlato, vo finále si poradila s Poľkou Szalkiewics. Natálka obhájila zlato z minulého roka.

Do Ostravy sprevádzali judistov Lenka Babicová a Miloš Gaži.

Za podporu oddielu Lokomotívy ďakujeme firme TONI s.r.o. (požiarna ochrana) - p. Igor Tonhajzer, Kvety Henrieta Mišuráková, Ing. Andrik Ludwig a ZŠ Š. M. Daxnera – Mgr. Peter Černý na sídlisku Západ.