Medzinárodná veľká cena mesta Riamvská Sobota

21. 5. 2014

Džudisti z Lokomotívy na Medzinárodnej Veľkej cene

mesta Rimavská Sobota

Dňa 17. mája sa konal XXXVII. ročník súťaže Medzinárodná Veľká cena mesta Rimavská Sobota v džude. Na zimnom štadióne sa zišlo 472 džudistov zo 42 oddielov, z jedenástich štátov Európy - Ukrajiny, Chorvátska, Poľska, Maďarska, Čiech, Rakúska, Talianska, Rumunska, Slovinska, Srbska a samozrejme zo Slovenska.

Vo veľmi kvalitnom turnaji sa džudisti Lokomotívy nestratili Zlatú medailu si vybojovala Natália Gažiová v hmotnosti do 24 kg v kat. mini žiačok. Tretiu, bronzovú priečku obsadila Tonhajzerová Nina v kat. do 42 kg mini žiačok.

Štvrté miesto dosiahol Daniel Petrovský vo váhe do 27 kg v kat. super mini žiakov. Piate miesto obsadila Medeová Natália vo váhe 32 kg v kat. mladšie žiačky, siedme Koóš Lukáš v kat. do 30 kg mini žiakov, deviate Trímaj Ján a Banský Matej v kat. nad 46 kg mini žiakov a Petrovský Miroslav v kat. do 38 kg mini žiakov. Jedenásty skončil Danyi Ladislav v kat. nad 46 kg mini žiakov.

Všetkým pretekárom ďakujeme za vzornú reprezentáciu oddielu a aj mesta Rimavská Sobota.