Choď na obsah Choď na menu
 


GRAND PRIX POVAŽSKÁ BYSTRICA

10. 10. 2016
Umiestnenia judistov z Lokomotívy

v Považskej Bystrici na 13 roč.

Grand Prix v jude žiakov a žiačok

 

Ďalšiu víkendovú sobotu (8.10.2016) judisti Lokomotívy cestovali na sever republiky a to do Považskej Bystrice. Tu sa konal 13. ročník Medzinárodného turnaja Grand Prix judo v Považskej Bystrici žiakov a žiačok.

Náš oddiel reprezentovali štyria judisti zo všetkých zúčastnených 495 z 47 oddielov Slovenska, Čiech, Poľska, Ukrajiny, Estónska a Maďarska dosiahli pódiové umiestnenia.

Natália Gažiová vo váhe do 32 kg si vybojovala zlatú medailu v kategórii mladších žiačok. Natália aj napriek silnému obsadeniu váhy si udržala svoju neporaziteľnosť.

p.-bystrica---8.10.-natalka-01.jpg

Lukáš Kóoš vo váhe do 50 kg dosiahol na druhé strieborné miesto v kategórii mladších žiakov. Lukáš až do finálového boja všetky zápasy zvíťazil.

Nina Tonhajzerová vo váhe do 57 kg mladšie žiačky a Dávid Gonda vo váhe nad 50 kg mini žiakov si tiež ako Lukáš vybojovali strieborné umiestnenia.

p.-bystrica---8.10.-nina-01.jpg

Výbor Lokomotíva Judo RS ďakuje všetkým štyrom judistom za vzorné reprezentovanie, nielen oddielu, ale aj mesta Rimavská Sobota a aj Základných škôl, ktoré judisti navštevujú.

Do Považskej Bystrice  sprevádzal judistov tréner Antal, Gaži, Babicová a Zemančík.

Za podporu oddielu Lokomotíva Judo RS ďakujeme Mestu Rimavská Sobota, firme TONI s.r.o. (požiarna ochrana) - p. Igor Tonhajzer, Kvety Henrieta Mišuráková, Ing. Andrik Ludwig a ZŠ Š. M. Daxnera - Mgr. Peter Černý na sídlisku Západ.

 

Výsledky

 

Ľubomír Antal
Predseda Lokomotíva judo RS

médiá:

rimavskasobota.sk

rimava.sk